Első Emelet Bulirepcsi 2010

Üzenetek egymásnak és a zenekarnak

Re: Első Emelet Bulirepcsi 2010

HozzászólásSzerző: Hajni Dátum: 2010.03.31. 09:52

Kriszta írta:Hát mit mondjak elég húzos ez az ár,és még csak nem is vízpart!

Tudtam, hogy Magyarországon sem olcsóbb sokkal, mintha pl. Korfura mentünk volna... Hogy nem vízpart.... de legalább a Fiúknak közel lesz az otthonukhoz... Végülis nem a hely a lényeg, hanem hogy együtt legyünk, velük legyünk... nem? :D
Hajni

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: 2010.03.31. 10:23

Hajni írta:
Kriszta írta:Hát mit mondjak elég húzos ez az ár,és még csak nem is vízpart!

Tudtam, hogy Magyarországon sem olcsóbb sokkal, mintha pl. Korfura mentünk volna... Hogy nem vízpart.... de legalább a Fiúknak közel lesz az otthonukhoz... Végülis nem a hely a lényeg, hanem hogy együtt legyünk, velük legyünk... nem? :D

Én azt hittem az a cél,hogy olcsóbb legyen, azért belföld....
Lehet napközis rendszerben jobban megérné :D
Kriszta

HozzászólásSzerző: Hermione Dátum: 2010.03.31. 14:12

Gábor-Gábor írta:Hááááát bizony, éjszakánként több mint 15.000 Ft.

De teljes ellátással!!!
és szerintem is az a cél,hogy együtt lehessünk a Fiúkkal!!!!!
Biztos jó lesz!
Hermione

HozzászólásSzerző: Heni Dátum: 2010.03.31. 14:40

Szerintem olyan helyet kerestek, ami az ország középpontjában van ( az utazás miatt ), ahol a szálloda területén minden lehetőség adott a programokhoz, ahol mindenki egy helyen lehet, stb..... Minden és mindenki igényének nem lehet megfelelni...... Amúgy meg sajna mindenhol ilyen árak vannak......
Heni

HozzászólásSzerző: Hermione Dátum: 2010.03.31. 14:42

Heni írta:Szerintem olyan helyet kerestek, ami az ország középpontjában van ( az utazás miatt ), ahol a szálloda területén minden lehetőség adott a programokhoz, ahol mindenki egy helyen lehet, stb..... Minden és mindenki igényének nem lehet megfelelni...... Amúgy meg sajna mindenhol ilyen árak vannak......

Ezzel egyetértek,szerintem ha az árat nézzük,nem is olyan borsos,mivel teljes ellátást biztosít,és minden adott.
és aki úszni akar az is tud,mert van medencéje a fogadónak.
Szerintem nagyon jó Buli lesz!!!! ;) :D
Hermione

HozzászólásSzerző: Zsófika Dátum: 2010.03.31. 14:55

... hümmm...
Az ország közepétől azért ez igencsak messze van... de mindegy.

Az árakkal kapcsolatban... ugyanott vagyunk, mintha külföldre mennénk... Hiszen ez 3,5 nap (1. nap érkezés délután, 2-3-4. nap teljes napok, 5. nap 10.00 óráig el kell hagyni a szállást...) és mindez 57e ft. A külföld 7 teljes nap és kb. 100 - 125 e ft és abban a repcsi is benne van, meg minden. Úgyhogy nem olcsóbb... Sőt! Szerintem drága. Vagyis helyesbítek: Magyarországon nyaralni ugyanolyan drága, mint külföldön... csak amit korábban már B.Anna is leírt, az ár-érték arány nem ugyanaz. És nincs tenger...

És tudom, hogy már megint puffogok és elnézés kérek érte... nem veszekedni akarok... csak ez a véleményem.

És persze, hogy baromi jó lesz és amikor ott leszünk ezekre a dolgokra senki nem fog már gondolni, és csak az lesz, hogy de jó, buli van, játék van, sport van, nyár van, együtt lazulás van.. És ez szuper! :D Már alig várom! De sajnos sokan ezt sem fogják tudni megfizetni...

Anyukámnak nem is merem elárulni, hogy mennyi pénzt fogok kifizetni... Szegénykém kitérne a hitéből! :shock:
Zsófika

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: 2010.03.31. 18:20

Hermione írta:
Gábor-Gábor írta:Hááááát bizony, éjszakánként több mint 15.000 Ft.

De teljes ellátással!!!
és szerintem is az a cél,hogy együtt lehessünk a Fiúkkal!!!!!
Biztos jó lesz!

8 nap,all inclusive ,repülővel nagyjából 100 ezerből kijön mondjuk Tunéziába ;)
Ez alapján ez ugyanolyan drága,pedig belföldön simán el lehet menni egy hétre ha nem is teljes ,de félpanzióval fele ennyiből a Balcsira!
Én azt gondolom,hogy ezzel a változtatással nagyjából ugyanott vagyunk,akinek nem volt 100 ezer forintja egy hét Görögországra,annak 4 nap belföldre se lesz 60 ezre!
Kriszta

Szigetmonostor

HozzászólásSzerző: Zsófika Dátum: 2010.04.01. 11:39

Április 12-ig kell ugye válaszolni, hogy ki megy a szigetmonostori nyaralásra...
Hivatalos jelentkezés az info@elsoemelet.hu email címen!!!
CSAK AZ A HIVATALOS!!!

Ez csak egy szokásos lista... ;) :D

1. Éva alias Aerobik Zsófika :roll:
2. Helfenbein Kriszti
Zsófika

HozzászólásSzerző: otisredding Dátum: 2010.04.02. 00:28

Kedves Barátunk!

Meghallgatva a többség egyhangú véleményét, úgy döntöttünk elég a félpanziós ellátás.
Egyrészt olcsóbbá teszi a nyaralást, másrészt nem vagyunk annyira helyhez, és időhöz kötve nap közben.
Alább láthatjátok a végleges, de sokkal kedvezőbb árakat.
Helyszín: Rosinante Fogadó*** Szigetmonostor, Szentendrei-sziget (http://www.rosinante.hu)
Időpont: 2010. július 25-29-ig 4 éjszaka, félpanziós ellátással (reggeli - 3 fogásos vacsora).

Árak: 2 ágyas szobában: 52.000.- Ft/fő

3 ágyas szobában: 47.000.- Ft/fő

4 ágyas szobában: 42.000.- Ft/fő

Természetesen minden lesz, ami a sportról, szórakozásról, nevetésről, versenyről, és nem legutolsó sorban, zenéről, és egy nyilvános zenekari próbáról is szól!
Kérjük, hogy akit érdekel, írjon az info@elsoemelet.hu címre április 15-ig, hogy tudjuk tervezni a létszámot, ami max. 40 fő lehet! Az előleget személyesen a 17-i klubban, vagy postán ápr. 30-ig kell befizetni. Jó hír, hogy üdülési csekket is elfogadnak!
A nyaralással kapcsolatban továbbra is az a legfontosabb célunk, hogy minél többen legyünk, minél többen tudjanak hozzánk csatlakozni.

Mindenkinek békés, boldog Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

A zenekar
otisredding

Re: Szigetmonostor

HozzászólásSzerző: Zsófika Dátum: 2010.04.02. 09:02

Zsófika írta:Április 12-ig kell ugye válaszolni, hogy ki megy a szigetmonostori nyaralásra...
Hivatalos jelentkezés az info@elsoemelet.hu email címen!!!
CSAK AZ A HIVATALOS!!!

Ez csak egy szokásos lista... ;) :D

1. Éva alias Aerobik Zsófika :roll:
2. Helfenbein Kriszti

hümmm... :roll:
Úgy tűnik, csak Kriszti és én megyünk nyaralni...
Jó lesz az! Bár nem tudom, hogy ketten hogyan bírunk majd a hat fiúval... ;) de talán megoldjuk! :D :mrgreen:
Zsófika

ElőzőKövetkező

Vissza: Első Emelet rajongói fórum