Csakazértis Első Emelet !

Üzenetek egymásnak és a zenekarnak

Re: Csakazértis Első Emelet !

HozzászólásSzerző: Csontos Dátum: 2011.04.17. 09:45

Az a Bontott csirkés szám milyen jó?!!Nem is ismertem eddig.Van még ilyen vagy más hasonló szám?

Gyula
Csontos

ESŐBEN

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2011.05.03. 10:57

Feltettem az 1989-es Vadkelet lemez egyik szép rock-os balladáját az audio-videókhoz. Címe : Esőben. Az elmúlt hétvége időjárása juttatta eszembe.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

Re: ESŐBEN

HozzászólásSzerző: Helenke Dátum: 2011.05.05. 12:34

[quote="elsoemelet"]Feltettem az 1989-es Vadkelet lemez egyik szép rock-os balladáját az audio-videókhoz. Címe : Esőben. Az elmúlt hétvége időjárása juttatta eszembe.
Csabi[/quote]

Köszi Csabi! Ez nagyon jó ötlet volt! Ez az egyik kedvenc számom, és a hétvégén gyanítom, sok mindenkinek ez a szám motoszkált az agyában!
Helenke

HozzászólásSzerző: mecky Dátum: 2011.06.05. 08:04

Sziasztok!

Bár gondolom a fórumozók közül mindenkinek megvannak eredetiben az Emelet lemezek, azért hátha érdekel valakit a hír: A napokban elindult a http://www.hungarotonmusic.com oldal, ahonnan HIVATALOSAN ÉS JOGTISZTÁN letölthető a hat stúdióalbum és a 98-as válogatáslemez is. Dalonként is. Mivel sok olyan lemez is letötlhető már, ami csak bakeliten jelent meg, ezért rákérdeztem a kislemezekre és a Turné'88-ra. Választ eddig még nem kaptam. Talán a fiúk nyomást gyakorolhatnának. :)

Üdv
mecky

HozzászólásSzerző: Malát Piri Dátum: 2011.06.05. 21:31

[quote="mecky"]Sziasztok!

Bár gondolom a fórumozók közül mindenkinek megvannak eredetiben az Emelet lemezek, azért hátha érdekel valakit a hír: A napokban elindult a http://www.hungarotonmusic.com oldal, ahonnan HIVATALOSAN ÉS JOGTISZTÁN letölthető a hat stúdióalbum és a 98-as válogatáslemez is. Dalonként is. Mivel sok olyan lemez is letötlhető már, ami csak bakeliten jelent meg, ezért rákérdeztem a kislemezekre és a Turné'88-ra. Választ eddig még nem kaptam. Talán a fiúk nyomást gyakorolhatnának. :)

Üdv[/quote]
Üdv.neked is Mecky!
Malát Piri

HozzászólásSzerző: Malát Piri Dátum: 2011.06.06. 08:45

Kedves Mecky!

Igazán aranyos tőled hogy gondoltál ránk egyszerü rajongókra is.Magam is gyakran halgatok lindát,emeletet,sztepet is.
Rég volt már mikor megszereztem a legtöbb lemezeiket.Volt egy idő mikor költözéskor is tán,de sok kazettám elveszett.Nehéz manapság leltárt tartani hogy voltak sorendben a dalok.A Csabától gyakran kértem segítséget de lehet hogy az üzeneteim nagy része el sem jutott hozzá.Azt biztosan tudom hogy az Első Emelet több kazettán és lemezen szerepelt.Sok minden meg is van de gyakran belevészek a számok megjelenési sorendjeibe.Régebben még ki igazodtam de mostanság kérem sokat felejtettem.Azt hallottam hogy néhány éve összefogtak a lelkesebb rajongók és segítsenek egymáson.Az előzményekről még kevés az ismeretem de érdekelne hogy miért halványult el e valaha szebb időket megélt oldal ahogy már mások is látják.
Malát Piri

HozzászólásSzerző: Zugpecás Dátum: 2011.06.06. 09:43

[quote="Malát Piri"]Kedves Mecky!

Igazán aranyos tőled hogy gondoltál ránk egyszerü rajongókra is.Magam is gyakran halgatok lindát,emeletet,sztepet is.
Rég volt már mikor megszereztem a legtöbb lemezeiket.Volt egy idő mikor költözéskor is tán,de sok kazettám elveszett.Nehéz manapság leltárt tartani hogy voltak sorendben a dalok.A Csabától gyakran kértem segítséget de lehet hogy az üzeneteim nagy része el sem jutott hozzá.Azt biztosan tudom hogy az Első Emelet több kazettán és lemezen szerepelt.Sok minden meg is van de gyakran belevészek a számok megjelenési sorendjeibe.Régebben még ki igazodtam de mostanság kérem sokat felejtettem.Azt hallottam hogy néhány éve összefogtak a lelkesebb rajongók és segítsenek egymáson.Az előzményekről még kevés az ismeretem de érdekelne hogy miért halványult el e valaha szebb időket megélt oldal ahogy már mások is látják.[/quote]

Piri!
Nem sok de ha akarod segíthetek összefoglalni vagy kipótolni a hiányzó lemezeidet.Szűleimtől is örököltem egy halom bakelitet.Szólj ha kell és megoldom a problémáidat.
Zugpecás

HozzászólásSzerző: Angéla Dátum: 2011.06.06. 20:55

Sziasztok!

Úgy gondolom hogy méltányos gondolat segíteni egymáson.Nem titok ha azt azt mondom hogy barátságok alakultak ki az évek folyamán.Van akik megtalálták egymást,mások pedig keresik a hasonló érdeklödésű támpontokat.Csak egy biztos.Vannak események,koncertek,banzájok.Kinek mi és hol éri meg?A többség kénytelen beérni avval ha az Első Emelet a városunk közelébe érkezik.Ilyenkor aztán a legtöbbünk a kedvenc számait szeretné hallani.Én sem vagyok ezzel másképpen.Amióta láttam a Privát Rocktörténet adásában a kedvenceinket azóta tudom mit akarok hallani.Szentivánéji Álom.Most gondolkodtam hogy chaten mondjam el ezt a Bélának,de vajon érdekli őt az én kívánságom?Biztosan nem.Különben sem állok annyira közel az együttes tagjaihoz mint mások akik a jobban körülöttük vannak.Valószínűleg nekik több esélyük van kérni ilyen és olyan számokat.Nem tudom hogy működnek ezek a kérések,de lehetne megszavazni egy Best of tízes dalcsokort amit a rajongók állítanának össze.
Nem tudom volt már ilyen törekvés?
Angéla

Előző

Vissza: Első Emelet rajongói fórum