Csakazértis Első Emelet !

Üzenetek egymásnak és a zenekarnak

ÁLLJ, VAGY LÖVÖK ! KLIP

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2011.02.16. 00:08

Mivel sehol nincs meg, összeraktam, feljavítottam és kicseréltem a hangot az eredeti Állj, vagy lövök klipben.
Íme itt az eredmény.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

Re: Csakazértis Első Emelet !

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2011.02.16. 09:57

Kedves Erzsi !
Megpróbálom mostanában feltenni a Bontott-csirkét, csak előtte kicsit fel kell javítanom technikailag.
Üdv
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Nemes Erzsi Dátum: 2011.02.17. 20:06

[quote="elsoemelet"]Kedves Erzsi !
Megpróbálom mostanában feltenni a Bontott-csirkét, csak előtte kicsit fel kell javítanom technikailag.
Üdv
Csabi[/quote]

Köszönöm szépen.Már várom.A Symás felvétel és az Állj vagy lövők tetszik.Szerintem másoknak is.
Nemes Erzsi

HozzászólásSzerző: Fodor Dátum: 2011.02.18. 16:24

A Bontott Csirke nem ugyanaz a dal mint a Hol Kapható?Mert nekem az utobbi megvan valamilyen mixen.Jó lenne újra meghallgatni de má nem t.dom hogy hová lett.
Fodor

HozzászólásSzerző: attisbootleg Dátum: 2011.02.19. 20:59

[quote="elsoemelet"]Kedves Erzsi !
Üdv
Csabi[/quote]

Köszi Csabi!

Imádom ezeket a régi dalokat. Jó lenne egy olyan koncert, amin sok ilyen ős-emelet dal lenne!
attisbootleg

HozzászólásSzerző: Varga Dátum: 2011.02.21. 15:17

Köszi Csabi!
Imádom ezeket a régi dalokat. Jó lenne egy olyan koncert, amin sok ilyen ős-emelet dal lenne!

Kedves és Tisztelt,Attis!

Szerintem az ilyen dalok játszása nem a Csabin múlik azt hidd el.Máskülömben én is szívessen venném ha az együttes ma is játszana ilyen dalokat.
Tisztelettel___Varga Róbert
Varga

HOL KAPHATÓ BONTOTT CSIRKE ?

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2011.02.24. 16:59

Kérésre feltettem a Hol kapható ? / Bontott csirke / 1983-as Cser Gyuris felvételét az audio-videókhoz. Kikivel nem volt meg használható minőségben, mivel ő már nem sokáig énekelte ezt a dalt. Az az érdekes, hogy ez a dal 3 címen is szerepelt. Megtaláltam az eredetit, ahol Oltári jó ! a címe és egy bankrablásos történet, amit meghagyva bizonyos részeket átalakítottunk bontott csirkés sztorira mielőtt a rádióban felvettük. Úgy szalonképesebb volt.
A dal magánhordozza az akkor nagyon friss punk-new waves stílusjegyeket. Mai füllel persze egy kicsit már szokatlan a hangzás.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Nemes Erzsi Dátum: 2011.02.25. 14:23

Nem is tudom hogy köszönjem meg!Olyan jó ez a szám.Baromira jól nyomtátok régen!Erről 1988 tájékán miért nem lehetett tudni semmit?Pedig a Titanic akkor is újdonság volt.Vagy csak nekem?
Nemes Erzsi

Re: HOL KAPHATÓ BONTOTT CSIRKE ?

HozzászólásSzerző: attisbootleg Dátum: 2011.02.28. 14:09

[quote="elsoemelet"]Kérésre feltettem a Hol kapható ? / Bontott csirke / 1983-as Cser Gyuris felvételét az audio-videókhoz. Kikivel nem volt meg használható minőségben, mivel ő már nem sokáig énekelte ezt a dalt. Az az érdekes, hogy ez a dal 3 címen is szerepelt. Megtaláltam az eredetit, ahol Oltári jó ! a címe és egy bankrablásos történet, amit meghagyva bizonyos részeket átalakítottunk bontott csirkés sztorira mielőtt a rádióban felvettük. Úgy szalonképesebb volt.
A dal magánhordozza az akkor nagyon friss punk-new waves stílusjegyeket. Mai füllel persze egy kicsit már szokatlan a hangzás.
Csabi[/quote]

KÖSZI Csabi!

Arra nincs mód hogy esetleg egy teljes régi koncertet feltölts valahova flac (vagy valami más lossless) formátumban?
attisbootleg

HozzászólásSzerző: Varga Dátum: 2011.03.02. 11:49

Csabi!

Jó ötletnek tartom amit az Attisbootleg nevű rajongó társunk írt,de én az "elcsepegtetett morzsáknak" is örülök.Vagyis ezúton ragadnám meg az alkalmat hogy én is megköszönjem a Hol kapható/Bontott pipi című felvételt.A syma csarnokos videót sajnos nem tudtam megnézni mert a munkahelyi gépem nem engedte.Otthon meg nincs számítógépem,mert a Gyerek tönkretenné mint minden mást is eddig.Talán majd pár év múlva ha felnő végre!
Szeretnék kérni még egy kedves kis "csepegtetést",ha nem bánod.A zeneszöveg.hu oldalon olvastam egy dal szövegét aminek a címe Egy emelettel feljebb.Ezt a számot még sohasem hallottam és szerintem a többiek sem.Légyszíves ezt rakd fel ide legközelebb.Köszönettel:Róbert
Varga

ElőzőKövetkező

Vissza: Első Emelet rajongói fórum