A KONCERT

Üzenetek egymásnak és a zenekarnak

Re: A KONCERT

HozzászólásSzerző: petya Dátum: 2010.05.30. 01:05

ÉS IGEEEEEN én vagyok az első!!!!!! Óriási buli volt Leányfalún,most estem haza a hangom komoly TMK-ra szorul holnap az már biztos :D Már a Sipos F Tamás koncertjén felfokozott hangulatba kerültünk és már beállt a Subiduma család az első sorokba.Ezután a Zizi laboros Veresegyházi asszonykórusos megoldásos éneklős vonatozós attrakciós következett szintén tök állat hangulatban amiben Sankó és Helenke is részt vett mint zsűri :D .Ezután jött és tarolt Zoltán Erika és jól megalapozta a hangulatot amit már akkor bánt sokunk torka mert hát torkunk szakadtából nyomtuk az összes slágerét.És utána jött aminek jönnie kellett már nagyon, a várva várt buli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAGYON JÓL SZÓLT AZ ÖSSZES CUCC!!!!!!!!Ez most tényleg odavágott,kitett magáért Leányfalú jó volt a hangzás és a színpad is nagyon!!!Külön meglepi volt hogy besétált Geszti Petya és a mi Bélánkkal elénekelték az A'la Carte-t ami nagyon jó hangulatban sikerült ugyanis mindketten elfelejtették a szöveget :lol: Hát egyenlőre ennyi a többiek is írjanak valamit nem lövök le mindent :D ZSÓFI ne haragudj ha hangosan énekeltem,bocsesz de ez az extázis ezt teszi velem :lol: Megyek a szívem után.Szemembe nevet a nyár! Nem tudok leszokni rólad.És nem is akarok már!
petya

HozzászólásSzerző: vasseszter Dátum: 2010.05.30. 01:33

SZIASZTOK ! nem is tudom hogy írjam ez nagyon fatztikus volt.
vasseszter

HozzászólásSzerző: Hajni Dátum: 2010.05.30. 10:09

petya írta:ÉS IGEEEEEN én vagyok az első!!!!!! Óriási buli volt Leányfalún,most estem haza a hangom komoly TMK-ra szorul holnap az már biztos :D Már a Sipos F Tamás koncertjén felfokozott hangulatba kerültünk és már beállt a Subiduma család az első sorokba.Ezután a Zizi laboros Veresegyházi asszonykórusos megoldásos éneklős vonatozós attrakciós következett szintén tök állat hangulatban amiben Sankó és Helenke is részt vett mint zsűri :D .Ezután jött és tarolt Zoltán Erika és jól megalapozta a hangulatot amit már akkor bánt sokunk torka mert hát torkunk szakadtából nyomtuk az összes slágerét.És utána jött aminek jönnie kellett már nagyon, a várva várt buli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAGYON JÓL SZÓLT AZ ÖSSZES CUCC!!!!!!!!Ez most tényleg odavágott,kitett magáért Leányfalú jó volt a hangzás és a színpad is nagyon!!!Külön meglepi volt hogy besétált Geszti Petya és a mi Bélánkkal elénekelték az A'la Carte-t ami nagyon jó hangulatban sikerült ugyanis mindketten elfelejtették a szöveget :lol: Hát egyenlőre ennyi a többiek is írjanak valamit nem lövök le mindent :D ZSÓFI ne haragudj ha hangosan énekeltem,bocsesz de ez az extázis ezt teszi velem :lol: Megyek a szívem után.Szemembe nevet a nyár! Nem tudok leszokni rólad.És nem is akarok már!

Szia Petya!

Már van jópár beszámoló az új weblapon a fórumban. Te még nem regisztráltál be oda?
http://elsoemeletlive.ownphpbb3.com/index.php
Hajni

HozzászólásSzerző: attisbootleg Dátum: 2010.05.31. 21:45

http://www.mediafire.com/?tirotztn2nk <- Madame Pompadour live Leaányfalu 2010.05.28. :D
attisbootleg

HozzászólásSzerző: gigiman Dátum: 2010.06.20. 08:25

Szia RF!
Én is voltam koncerten pénteken és szombaton!
Igaz sajnos nem emelet volt, de a heti stressz levezetésének nagyon jó volt!
gigiman

HozzászólásSzerző: Temesi József Dátum: 2011.01.30. 17:36

Tisztelt Fórum szerkesztőség!
Nagyon boldog voltam hogy hosszú évék óta láthattam a Pénteki M2 Magyar bulijában az Első Emelet régi felvételeit!Most már az únokahugom is kezd lelkes lenni mert neki ajándékoztam az együttes videóanyagát amit pár éve vásároltam.Tavaly nem látthattam az együttest koncert köruton de azt olvasta egyik ismerősöm hogy az Első Emelet új programmal áll elő az idén tavasszal.Remélem olyan dalok is elhangzanak az idei koncert köruton mint a Dvdn látható számok is mind az Amerika,Álmatlanul,Kis generáció,Michel mix,a Kenguru jobbhorog,Benő,Bujtass el vagy a Csütörtök délután.
Temesi József

HozzászólásSzerző: Angéla Dátum: 2011.02.04. 14:00

Drága,Csabi!

Lenne egy nagy kérésem hozzád!
Egyik reggel az ágyamban ébredve úgy tünt mintha az éjjel egy E.Emelet koncerten lettem volna a régi szép időkben.Ti pedig az Édes Éveket játszottátok.Még az is erőssen dereng hogy én az elötted lévő sorokban álltam neked pedig bajszod és rövid hajad volt.Nagyon fess voltál ott a szememben.Most azt sem tudom hogy ez álom volt e vagy valóság?Akkár igy akkár úgy,kérlek ha van ilyen koncert videó felvételed erről a számról,vagy hasonló másikról rakd fel kérlek!

Köszönettel egy álmodozó egykori tini: Angi
Angéla

HozzászólásSzerző: Nemes Erzsi Dátum: 2011.02.05. 19:07

Kedves,Angéla!
Bevallom nem vagyok az internet megszállotja ezért meglehetősen ritkán járok errefelé.Viszont ha benézek ide mindig látok új és érdekes beírásokat.
Szerintem nem álmondtad azt a felvételt vagy az én szeréy véleményem szerint sejtem hogy mire gondoltál vagy álmodtál.Emlékszem egy régebbi videó kazettámon van egy Első Emelet koncert felvétel az Édes Évekről.Az igaz a felvételen a Csabinak már nincs bajsza,de a Kiszi még azon a kis aranyos basszeron nyomja a számot és jól néz ki a mintás szürke zakójában.Azt tudom hogy egy vagy kettő videó kazettám van az akkori kedvenceimről,főleg az Emeletről.
Nemes Erzsi

HozzászólásSzerző: sanko753 Dátum: 2011.04.30. 12:38

Sziasztok!

Holnap Ceglédtől Paksig, ill hazafelé Szolnokig van még egy üres hely a kocsiban!
(Gigi ?)
sanko753

Előző

Vissza: Első Emelet rajongói fórum