Üzenetek egymásnak

Üzenetek egymásnak és a zenekarnak

Re: Üzenetek egymásnak

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2010.09.01. 16:38

Kedves Nyuszyné-Kriszta !
Sajnos a poént nem igazán értettem. Biztos bennem van a hiba. Már csak azért sem, mert Szandi azon előadók közé tartozik, akik kizárólag élőben énekelnek, függetlenül attól, hogy áll-e mellette egy gitáros, vagy sem. Biztosan nem jártál még fellépésén, azért nem vetted észre. Ha meg jártál és nem vetted észre, akkor legközelebb kérlek jobban figyelj. Viszont én ismerek két olyan jónevű zenekart is, / egy A és egy B betűvel kezdődő nevűt /ahol egy komplett zenekar játszik a szinpadon élőben és az ének számítógépről jön. Na látod, az a ciki. Meg az , hogy a közönség jórésze észre sem veszi. Azt gondolják, egy igényes élő koncerten vannak. Egy koncert pedig attól hiteles, ha az énekel, vagy játszik a szinpadon, akit Te hallasz, nem pedig attól, hányan állnak a szinpadon.
Ja, és képzeld, két zenekar műsorát is tudom. Hirtelen egyik sem jutott eszedbe ? Pedig az egyikkel most jelenik meg egy los-angelesi koncert DVD-nk. Aki vevő az instrumentális zenére, annak szerettel ajánlom. Ott tutti, hogy nem kamu az ének, mert nincs benne.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: nyuszyné Dátum: 2010.09.01. 18:53

elsoemelet írta:Kedves Nyuszyné-Kriszta !
Sajnos a poént nem igazán értettem. Biztos bennem van a hiba. Már csak azért sem, mert Szandi azon előadók közé tartozik, akik kizárólag élőben énekelnek, függetlenül attól, hogy áll-e mellette egy gitáros, vagy sem. Biztosan nem jártál még fellépésén, azért nem vetted észre. Ha meg jártál és nem vetted észre, akkor legközelebb kérlek jobban figyelj. Viszont én ismerek két olyan jónevű zenekart is, / egy A és egy B betűvel kezdődő nevűt /ahol egy komplett zenekar játszik a szinpadon élőben és az ének számítógépről jön. Na látod, az a ciki. Meg az , hogy a közönség jórésze észre sem veszi. Azt gondolják, egy igényes élő koncerten vannak. Egy koncert pedig attól hiteles, ha az énekel, vagy játszik a szinpadon, akit Te hallasz, nem pedig attól, hányan állnak a szinpadon.
Ja, és képzeld, két zenekar műsorát is tudom. Hirtelen egyik sem jutott eszedbe ? Pedig az egyikkel most jelenik meg egy los-angelesi koncert DVD-nk. Aki vevő az instrumentális zenére, annak szerettel ajánlom. Ott tutti, hogy nem kamu az ének, mert nincs benne.
Csabi

Szia Csabi!
Köszi a válaszodat.
Pontosan megfogalmaztad a lényeget, hogy a poént nem értetted ez nem a te hibád. Mi értettük és nem rajtad poénkodtunk nehogy félreértsd csak nekünk erről IS szólnak az EMELET koncertek manapság. A vidámságról a nevetésről a fél szavakból is megértjük egymást- ról. De nem benned van a hiba talán mi vagyunk korunkhoz képest idétlenek és tudnod kell,hogy nagyon jól érezzük magunkat így.
Képzelem, hogy két zenekar műsorát is tudod és tudom is melyik az a két zenekar gratulálok ez nagyon szép teljesítmény.
De ne haragudj hogy nem jártam még Szandi koncerten ez viszont az én hibám.
Kriszta
nyuszyné

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2010.09.01. 19:00

Holnap újabb videót teszek fel.
Legyen meglepetés, mi az.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Ketrin Dátum: 2010.09.01. 20:56

elsoemelet írta:Kedves Nyuszyné-Kriszta !
Csabi

Szia Csabi!

Ez fantasztikus hír! Teljesen "felvillanyozódtam" :idea: , ennek a DVD-nek nagyon örülök! Ez a '96-os los-angelesi koncertről készült, vagy valami közelmúltbeliről talán? És a kereskedelemben is kapható lesz? Óriási rajongója voltam/vagyok a Solarisnak.(Egy kérdés(kettő): most aktív zenekar a Solaris? Vannak esetleg koncertek, fellépések? Ha nem, tervezi-e az együttes, hogy újra "aktiválja" magát? (ez már három))
Egyébként én sem értem, hogy a lányok miről beszélnek (ez biztosan az én hibám). Ellentétben többekkel nekem nagyon hiányzol a színpadról, és én visszavárlak oda, az Emeletre.
És nagyon várom a holnapi videót!

Ketrin
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ketrin 2010.09.01. 21:27-kor.
Ketrin

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2010.09.01. 21:18

Szia Ketrin !
A los angelesi koncert megjelent már CD-n, de kiderült, hogy van annyi videó anyag a koncertről, amit főleg kint az amerikaiak forgattak, hogy lehet belőle egy DVD-t is csinálni. Ez fog hamarosan megjelenni kereskedelmi forgalomban. Hála Erdész Robinak, van remény, hogy a 2007-es jubileumi MÜPA koncert felvett anyagából DVD készüljön. Ennek én is igazán örülök.
A Solaris egyenlőre Csipkerózsika álmát alussza, de remélem, azért ez nem fog 100 évig tartani...
Mivel mostanában főleg audiókat tettem fel, gondoltam, holnap valami képes dolgot teszek fel, nehogy elfelejtsétek, milyen snájdig -hetyke legények is voltunk egykor.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Ketrin Dátum: 2010.09.01. 21:51

elsoemelet írta:Szia Ketrin !
A los angelesi koncert megjelent már CD-n, de kiderült, hogy van annyi videó anyag a koncertről, amit főleg kint az amerikaiak forgattak, hogy lehet belőle egy DVD-t is csinálni. Ez fog hamarosan megjelenni kereskedelmi forgalomban. Hála Erdész Robinak, van remény, hogy a 2007-es jubileumi MÜPA koncert felvett anyagából DVD készüljön. Ennek én is igazán örülök.
A Solaris egyenlőre Csipkerózsika álmát alussza, de remélem, azért ez nem fog 100 évig tartani...
Mivel mostanában főleg audiókat tettem fel, gondoltam, holnap valami képes dolgot teszek fel, nehogy elfelejtsétek, milyen snájdig -hetyke legények is voltunk egykor.
Csabi

Drága Csabi!
Köszönöm gyors válaszodat. Na és hogy esetleg két DVD is készülhet... le vagyok nyűgözve. Ez még jobb hír!
100 évről meg szó sem lehet, ébresszük fel azt a "Csipkerózsikát"! Kell ez az együttes... (remélem nem csak nekem) ;)
Ketrin
Ketrin

ÚJ VIDEÓK !

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2010.09.02. 17:33

Ma két videót is feltettem. Az 1986-os és 1987-es Popmeccs eredményhírdetést + az ott előadott Angyali vallomás felvételét.
A `86-os eredményhirdetés után a Film forog következett, de azt nem tettem fel , mert a Best of 1. DVD-n rajta van már.
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Dóri cica Dátum: 2010.09.02. 18:21

Hihi Szombaton vagy már vasárnap éjjel a Tibi bácsi mellett aludtam!!
Dóri cica

HozzászólásSzerző: elsoemelet Dátum: 2010.09.02. 18:31

Nála, vagy Nálad ?
Teljesítette a kívánságaidat ?
Bár szerintem ő jobban örült volna, ha Te teljesíted az övéit .
Csabi
elsoemelet
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Lujzi Dátum: 2010.09.02. 19:10

Dóri cica írta:Hihi Szombaton vagy már vasárnap éjjel a Tibi bácsi mellett aludtam!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, akkor már tudom, hogy miért volt olyan a lakásom utánad!!!! :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Lujzi

ElőzőKövetkező

Vissza: Első Emelet rajongói fórum